HAKKIMIZDA

Park aydınlatma ve bahçe aydınlatma direği alüminyum döküm ve çelik boru dekoratif aydınlatma direkleri ve led armatürleri üretimi…. TOPRAK AYDINLATMA,   TÜRKİYE’deki tüm bölgelere ve ilk yıl 3, sonraki yıl 20 ülke’ye yaptığı ihracat ile glop ve aydınlatma direkleri konusunda uzman olduğunu ispatlamıştır.

Fabrikamız 1000 m2 kapalı alanda olmak üzere 2000 m2 alanda faaliyet göstermektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve tüm kadrosuyla zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede aydınlatma sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Ürünlerimiz en son teknolojiyle full otomatik sistemle üretilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan hammadde PMMA (methyl methacrylate) dır. Avrupa standartlarına uygun olarak seçilmektedir. İnsan sağlığını tehdit etmeyen ve çevreye karşı duyarlı ürünlerdir. Ayrıca ürünlerimizde sararma, çatlama gibi hava koşullarının etkilerini azaltmak amacıyla Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilen formül kullanılmaktadır.

Firmamızın değişmez prensibi kalite,zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Toprak Aydınlatma’ya gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Park ve bahçe dekorasyonu için aydınlatma direkleri üretimi yapmaktayız. Park ve bahçe dekorasyonlarının olmazsa olmazı aydınlatma direkleri peyzaj tasarımınıza uygun olarak bahçelerinizi , parkları aydınlatacak ve estetik bir görüntü sağlayacaktır.  Size özel üretmiş olduğumuz aydınlatma direkleri ile parklarınız ve bahçeleriniz daha canlı bir hale gelecektir. yeni model ledli aydınlatma direk modellerimizle  peyzajınız daha ışıltılı bir görüntüye sahip olacaktır. Seçmiş olduğunuz aydınlatma direk modeliyle bahçeleriniz çevresine ışık saçacak, bahçelerinizin, parklarınızın güzelliği ortaya çıkacaktır. Yüzlerce farklı seçeneklerle alüminyum metal, bakır, sarkıt aplik, duvara monteli, tek kollu,çift kollu, ledli aydınlatma direkleriyle projelerinizde çözüm ortağı olmaya hazırız.  peyzajını yaptığınız park ve bahçelerinizi size özel üretilmiş aydınlatma direkleriyle buluşturabilir siniz. birbirinden farklı model, renk ve dizaynlarda aydınlatma direkleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.